www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 19, 2021 1:39 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - BrankoS 

Присуство

Статистика

BrankoS
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Јан 25, 2013 4:27 pm
Последно активенCOLON Пон Oкт 28, 2019 1:53 am
Вкупно мислењаCOLON 185
[0.09% од сите мислења / 0.06 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[ 37 Мислења / 20.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ПЧИЊА
[ 31 Мислења / 16.76% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

FxCxRxSx

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum