www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 19, 2021 8:13 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - KristijanVeles 

Присуство

Статистика

KristijanVeles
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Jул 11, 2011 3:14 am
Последно активенCOLON Саб Сеп 02, 2017 5:03 am
Вкупно мислењаCOLON 105
[0.05% од сите мислења / 0.03 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 22 Мислења / 20.95% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ВЕЛЕШКО ЕЗЕРО
[ 11 Мислења / 10.48% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 30
ЗанимањеCOLON Informatika,lov i ribolov :)
ЛокацијаCOLON Veles

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum