www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 29, 2022 10:59 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Krki 

Присуство

Статистика

Krki
Ветеран
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
Последно активенCOLON Чет Aпр 21, 2022 9:06 pm
Вкупно мислењаCOLON 5485
[2.78% од сите мислења / 1.37 мислења на ден]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 43

Потпис

[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum