www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 8:20 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - Krki

Присуство

Статистика

Krki
Ветеран
Отсутен
Регистриран: Нед. Jул. 10, 2011 1:06 pm
Последно видено: Пон. Дек. 10, 2018 3:51 pm
Вкупно мислења: 5837
[2.71% од сите мислења / 2.15 мислења на ден]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Години: 40
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

Слика

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до:  
cron