www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 12, 2021 8:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - D-r KIKO 

Присуство

Статистика

D-r KIKO
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Jул 08, 2011 8:35 pm
Последно активенCOLON Нед Maр 01, 2015 8:34 pm
Вкупно мислењаCOLON 17
[0.01% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Здруженија, концесионери и риболовни дозволи
[ 11 Мислења / 64.71% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЗР ТРЕСКА - Кичево
[ 9 Мислења / 52.94% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 44
ИнтересиCOLON Риболов, Пастрамка, Блинкерај, Воблерај, Мушичарење
ЗанимањеCOLON Доктор Стоматолог
ЛокацијаCOLON Кичево , Македонија

Потпис

Риболовот Несподелен Со Пријатели е Чиста Загуба На Време !

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum