www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 20, 2021 2:28 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - CASPERSKY 

Присуство

Статистика

CASPERSKY
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 1:02 am
Последно активенCOLON Пон Oкт 21, 2019 8:19 am
Вкупно мислењаCOLON 226
[0.11% од сите мислења / 0.06 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 120 Мислења / 53.10% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Грција
[ 24 Мислења / 10.62% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 51
ЛокацијаCOLON STRUMICA

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum