www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 20, 2019 5:03 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - DavidRibar 

Присуство

Статистика

DavidRibar
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Јан 13, 2013 12:52 am
Последно активенCOLON Пон Aпр 15, 2019 11:32 pm
Вкупно мислењаCOLON 97
[0.05% од сите мислења / 0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Здруженија, концесионери и риболовни дозволи
[ 14 Мислења / 14.43% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Јавен повик за доделување на концесии 2018
[ 8 Мислења / 8.25% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 20
ЛокацијаCOLON Свети Николе

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum