www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 29, 2022 11:44 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Antonio 

Присуство

Статистика

Antonio
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 10:05 am
Последно активенCOLON Пет Jун 05, 2020 4:42 pm
Вкупно мислењаCOLON 120
[0.06% од сите мислења / 0.03 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на риби грабливки
[ 23 Мислења / 19.17% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Риболов на костреж
[ 13 Мислења / 10.83% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 44

Потпис

http://www.samaholiday.com.mk

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum