www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет. Ное. 16, 2018 3:45 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - Филип

Присуство

Статистика

Филип
Мушичар
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 7:55 am
Последно видено: Пет. Ное. 16, 2018 1:11 pm
Вкупно мислења: 12798
[5.93% од сите мислења / 4.35 мислења на ден]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација: Скопје
Години: 38
Занимање:
Интереси:
Веб страна: http://www.ribar.com.mk

Потпис

Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: