www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 21, 2019 2:20 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - FisherKing 

Присуство

Статистика

FisherKing
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
Последно активенCOLON Сре Феб 20, 2019 6:13 pm
Вкупно мислењаCOLON 1115
[0.57% од сите мислења / 0.37 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Воблери
[ 157 Мислења / 14.08% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON МАВРОВСКО ЕЗЕРО
[ 57 Мислења / 5.11% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 38
ЛокацијаCOLON Аеродром

Потпис

Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum