www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 03, 2020 8:54 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Eko 

Присуство

Статистика

Eko
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Ное 17, 2012 12:52 am
Последно активенCOLON Вто Ное 12, 2013 3:22 pm
Вкупно мислењаCOLON 49
[0.02% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Видови риби кои се мушичарат
[ 24 Мислења / 48.98% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Мушички - Eko
[ 20 Мислења / 40.82% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum