www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Јан 18, 2021 3:14 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - makedonium 

Присуство

Статистика

makedonium
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Jун 10, 2011 5:18 pm
Последно активенCOLON Нед Сеп 06, 2020 11:11 pm
Вкупно мислењаCOLON 358
[0.18% од сите мислења / 0.10 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 89 Мислења / 24.86% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[ 24 Мислења / 6.70% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 37
ИнтересиCOLON Ribarenjeee i Borba protiv Kletite ribokradci
ЗанимањеCOLON R I B A R,
ЛокацијаCOLON Skopje -Ilinden -

Потпис

Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum