www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 03, 2020 9:15 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Poliz 

Присуство

Статистика

Poliz
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
Последно активенCOLON Пет Aпр 17, 2020 1:04 pm
Вкупно мислењаCOLON 1320
[0.67% од сите мислења / 0.36 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 458 Мислења / 34.70% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[ 41 Мислења / 3.11% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 39
ЛокацијаCOLON Strumica

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum