www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Jун 07, 2020 8:14 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Vero29 

Присуство

Статистика

Vero29
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Oкт 21, 2012 10:15 pm
Последно активенCOLON Сре Aвг 31, 2016 4:28 pm
Вкупно мислењаCOLON 51
[0.03% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на мирни риби
[ 18 Мислења / 35.29% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ПОПАДИКА
[ 18 Мислења / 35.29% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum