www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:22 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - Boris

Присуство

Статистика

Boris
Админ
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Чет. Oкт. 07, 2010 10:26 am
Последно видено: Вто. Ное. 13, 2018 12:25 pm
Вкупно мислења: 5045
[2.34% од сите мислења / 1.69 мислења на ден]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација: Skopje
Години: 34
Занимање:
Интереси: ------------------- www.ribar.com.mk
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до:  
cron