www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Oкт 20, 2019 10:17 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - SantaFe 

Присуство

Статистика

SantaFe
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Сеп 21, 2012 2:25 am
Последно активенCOLON Пет Maј 31, 2019 12:10 am
Вкупно мислењаCOLON 1322
[0.67% од сите мислења / 0.51 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 163 Мислења / 12.33% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[ 79 Мислења / 5.98% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 28
ЗанимањеCOLON Дипломиран правник;
Магистрант на Факултетот за правни науки при ФОН Универзитет - Насока: Меѓународно право и право на ЕУ
ЛокацијаCOLON Прилеп

Потпис

---> ИмАмЕ цРвИ, АуТотО нИ ШибА, дЕнЕс СитЕ оДиМе дА ЛоВИмЕ РибА <---
Мувата е НајМакедонскиот инсект! Ем јаде л@јна, ем трие раце во стилот „ добро е, добро е !!! “...

Постои само една солуција - РЕВОЛУЦИЈА !!!

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum