www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - Spaiva

Присуство

Статистика

Spaiva
Модератор
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Чет. Maј. 19, 2011 2:20 pm
Последно видено: Чет. Ное. 29, 2018 12:08 am
Вкупно мислења: 7733
[3.58% од сите мислења / 2.80 мислења на ден]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Години: 38
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

CT Asterix & Obelix

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: