www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:49 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - cakule

Присуство

Статистика

cakule
Уредник
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Саб. Aвг. 25, 2012 12:20 pm
Последно видено: Сре. Дек. 05, 2018 1:22 pm
Вкупно мислења: 255
[0.12% од сите мислења / 0.11 мислења на ден]
Нај-активен форум: Вештачки мушички
[ 114 Мислења / 44.71% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Мушички - cakule
[ 78 Мислења / 30.59% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација: Skopje
Години: 35
Занимање:
Интереси: Fly fishing, Paragliding and Snowboarding
Веб страна:

Потпис

Слика

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: