www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:39 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - Tvrdko

Присуство

Статистика

Tvrdko
Дружељубив
Отсутен
Регистриран: Чет. Aвг. 16, 2012 10:10 am
Последно видено: Пет. Ное. 16, 2018 12:16 pm
Вкупно мислења: 1019
[0.47% од сите мислења / 0.44 мислења на ден]
Нај-активен форум: Репортажа од мојот излет
[ 143 Мислења / 14.03% од членски мислења ]
Нај-активна тема: ТИРОЛСКО ДРВЦЕ
[ 59 Мислења / 5.79% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: