www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Aвг 09, 2020 1:41 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Млад Риболовец 

Присуство

Статистика

Млад Риболовец
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Maј 07, 2011 8:16 pm
Последно активенCOLON Сре Maј 22, 2019 7:24 pm
Вкупно мислењаCOLON 1249
[0.63% од сите мислења / 0.37 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 170 Мислења / 13.61% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ПАЉУРЦИ
[ 40 Мислења / 3.20% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 23
ЛокацијаCOLON Богданци

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum