www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - vasil

Присуство

Статистика

vasil
Дружељубив
Отсутен
Регистриран: Нед. Maј. 01, 2011 1:26 pm
Последно видено: -
Вкупно мислења: 3977
[1.84% од сите мислења / 1.43 мислења на ден]
Нај-активен форум: Натпревари
[ 839 Мислења / 21.10% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Параболици за крап
[ 101 Мислења / 2.54% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: