www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jун 25, 2021 2:54 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Atanasovski 

Присуство

Статистика

Atanasovski
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Aпр 28, 2011 5:51 pm
Последно активенCOLON Вто Maј 01, 2018 2:48 pm
Вкупно мислењаCOLON 1321
[0.67% од сите мислења / 0.36 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 181 Мислења / 13.70% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Мушички 1-ва тура......во недостаток на материјали
[ 31 Мислења / 2.35% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 47
ЛокацијаCOLON Råån

Потпис

[ img ]
I'm the tower of power, too sweet to be sour. I'm funky like a monkey. Sky's the limit and space is the place! Oooh yeah

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum