www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 7:52 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - mesiah 

Присуство

Статистика

mesiah
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Jул 31, 2012 1:28 pm
Последно активенCOLON Пон Jун 01, 2020 12:47 pm
Вкупно мислењаCOLON 276
[0.14% од сите мислења /0.06 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Параболици
[51 Мислења /18.48% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Параболици за крап
[25 Мислења /9.06% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

Иф ју континју ту рајт маседониан јуит латин лет`рс, ај вил рајт инглиш јуит сирилик, то шоу ју хау стјупид ит ис!

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum