www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:55 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - mesiah

Присуство

Статистика

mesiah
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Вто. Jул. 31, 2012 1:28 pm
Последно видено: Чет. Дек. 06, 2018 9:15 am
Вкупно мислења: 276
[0.13% од сите мислења / 0.12 мислења на ден]
Нај-активен форум: Параболици
[ 51 Мислења / 18.48% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Параболици за крап
[ 25 Мислења / 9.06% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

Иф ју континју ту рајт маседониан јуит латин лет`рс, ај вил рајт инглиш јуит сирилик, то шоу ју хау стјупид ит ис!

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до:  
cron