www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 19, 2021 9:25 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - гоце 

Присуство

Статистика

гоце
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Aпр 25, 2011 9:20 am
Последно активенCOLON Пет Aпр 19, 2019 2:44 pm
Вкупно мислењаCOLON 224
[0.11% од сите мислења / 0.06 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Здруженија, концесионери и риболовни дозволи
[ 86 Мислења / 38.39% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЗСРРК- ВАРДАР-Скопје
[ 39 Мислења / 17.41% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 53
ЛокацијаCOLON Скопје

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum