www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Jун 07, 2020 8:10 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - robi 

Присуство

Статистика

robi
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Aпр 18, 2011 4:47 pm
Последно активенCOLON Саб Ное 23, 2013 7:24 pm
Вкупно мислењаCOLON 10
[0.01% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов од чамец
[ 2 Мислења / 20.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Trolling или влечење
[ 2 Мислења / 20.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum