www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maј 30, 2020 1:30 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - igork 

Присуство

Статистика

igork
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Jул 11, 2012 8:58 pm
Последно активенCOLON Вто Сеп 24, 2019 10:38 am
Вкупно мислењаCOLON 40
[0.02% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Морски
[ 15 Мислења / 37.50% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Destinacii na Halkidiki
[ 7 Мислења / 17.50% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum