www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 29, 2022 11:42 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Предраг 

Присуство

Статистика

Предраг
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Aпр 14, 2011 11:43 pm
Последно активенCOLON Вто Ное 03, 2020 3:17 pm
Вкупно мислењаCOLON 2377
[1.20% од сите мислења / 0.58 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 1256 Мислења / 52.84% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЛИГА 2013
[ 232 Мислења / 9.76% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 54

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum