www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 25, 2021 12:20 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Goce Bitolski 

Присуство

Статистика

Goce Bitolski
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Jун 29, 2012 3:46 pm
Последно активенCOLON Сре Jун 19, 2019 1:31 pm
Вкупно мислењаCOLON 32
[0.02% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Здруженија, концесионери и риболовни дозволи
[ 11 Мислења / 34.38% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON З.С.Р -БАРБУС - Битола
[ 11 Мислења / 34.38% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Bitola

Потпис

Pobudala od ribar ima dvajca ribari samo

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum