www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 21, 2019 1:46 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Bobi_Brada 

Присуство

Статистика

Bobi_Brada
Уредник
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
Последно активенCOLON Чет Феб 21, 2019 10:04 am
Вкупно мислењаCOLON 2219
[1.13% од сите мислења / 0.90 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 419 Мислења / 18.88% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[ 147 Мислења / 6.62% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 59
ИнтересиCOLON РадиоАматер Z31B,
R/C авио - бродо моделарство,
Риболов (крап, сом, мрена),
ЗанимањеCOLON Електроника
Телекомуникации
ЛокацијаCOLON Скопје

Потпис[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum