www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 22, 2021 6:18 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Darko Arnaudov 

Присуство

Статистика

Darko Arnaudov
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Maј 18, 2012 6:34 pm
Последно активенCOLON Пон Ное 06, 2017 2:02 pm
Вкупно мислењаCOLON 323
[0.16% од сите мислења / 0.10 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 187 Мислења / 57.89% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КРАПСКА ЛИГА 2015
[ 60 Мислења / 18.58% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 31

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum