www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Феб 24, 2019 1:27 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Petrakki 

Присуство

Статистика

Petrakki
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Maј 14, 2012 4:06 pm
Последно активенCOLON Саб Феб 23, 2019 3:47 pm
Вкупно мислењаCOLON 241
[0.12% од сите мислења / 0.10 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Морски
[ 41 Мислења / 17.01% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Soleni videa
[ 9 Мислења / 3.73% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 35
ЛокацијаCOLON Маврово

Потпис

If i'm not fishing, i'm thinking about it!

www.ribar.com.mk

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum