www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:55 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - marks

Присуство

Статистика

marks
Уредник
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Пет. Maј. 04, 2012 8:51 pm
Последно видено: Чет. Ное. 29, 2018 11:14 am
Вкупно мислења: 3066
[1.42% од сите мислења / 1.27 мислења на ден]
Нај-активен форум: Натпревари
[ 2368 Мислења / 77.23% од членски мислења ]
Нај-активна тема: ЛИГА 2013
[ 466 Мислења / 15.20% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

CARPE DIEM

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: