www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 19, 2021 3:00 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - laguna644 

Присуство

Статистика

laguna644
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Maр 26, 2011 4:03 pm
Последно активенCOLON Пет Jун 21, 2019 5:32 pm
Вкупно мислењаCOLON 850
[0.43% од сите мислења / 0.23 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 163 Мислења / 19.18% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON АКУМУЛАЦИЈА СТРЕЖЕВО
[ 44 Мислења / 5.18% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON bitola

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum