www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:56 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - Digitech

Присуство

Статистика

Digitech
Уредник
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Чет. Maр. 24, 2011 9:26 am
Последно видено: Пон. Дек. 10, 2018 10:14 am
Вкупно мислења: 401
[0.19% од сите мислења / 0.14 мислења на ден]
Нај-активен форум: Морски
[ 145 Мислења / 36.16% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Морски риболов
[ 65 Мислења / 16.21% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација: Pristina
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: