www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 15, 2024 6:36 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - zver 

Присуство

Статистика

zver
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Maр 23, 2011 1:58 pm
Последно активенCOLON Пет Јан 18, 2019 9:10 pm
Вкупно мислењаCOLON 99
[0.05% од сите мислења /0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - СТРАНСТВО
[33 Мислења /33.33% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Грција
[27 Мислења /27.27% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum