www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 15, 2024 6:42 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Ljube 

Присуство

Статистика

Ljube
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Maр 23, 2011 12:14 pm
Последно активенCOLON Пет Јан 01, 2021 11:25 pm
Вкупно мислењаCOLON 4
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Здруженија, концесионери и риболовни дозволи
[1 Мислења /25.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ГОДИШНА ДРЖАВНА ДОЗВОЛА
[1 Мислења /25.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
YAHOOCOLON Испрати YIM порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 48
ИнтересиCOLON Ribar ali riba ne jadam onaka samo rekreativno idam po riba :)))
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum