www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 29, 2022 10:54 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - okiribar 

Присуство

Статистика

okiribar
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
Последно активенCOLON Саб Aвг 25, 2018 8:56 pm
Вкупно мислењаCOLON 2299
[1.16% од сите мислења / 0.62 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 813 Мислења / 35.36% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[ 148 Мислења / 6.44% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 51
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха

Потпис

Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum