www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто. Јан. 22, 2019 8:44 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - GRUPA NA MODERATORI

Присуство

Статистика

GRUPA NA MODERATORI
Модератори
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Сре. Aпр. 11, 2012 2:40 pm
Последно видено: Вто. Jун. 12, 2018 8:58 am
Вкупно мислења: 44
[0.02% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форум: Известувања
[ 5 Мислења / 11.36% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Измена во правилата и Групата на Модератори
[ 4 Мислења / 9.09% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: