www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Aпр 23, 2021 5:10 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Kire.N 

Присуство

Статистика

Kire.N
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Aпр 10, 2012 5:45 pm
Последно активенCOLON Саб Jул 14, 2012 3:46 pm
Вкупно мислењаCOLON 38
[0.02% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Направи сам + резервни делови за риболовна опрема
[ 9 Мислења / 23.68% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Izrabotka na kasiki
[ 7 Мислења / 18.42% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 38
ИнтересиCOLON Rivolov Lov Kampuvanje
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum