www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Aпр 19, 2024 2:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Баџо 

Присуство

Статистика

Баџо
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Maр 19, 2011 11:55 am
Последно активенCOLON Пон Oкт 22, 2018 7:50 pm
Вкупно мислењаCOLON 1040
[0.53% од сите мислења /0.22 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[123 Мислења /11.83% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON АКУМУЛАЦИЈА СТРЕЖЕВО
[42 Мислења /4.04% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 48
ЛокацијаCOLON Bitola

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum