www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 29, 2022 12:48 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - idam_cuco 

Присуство

Статистика

idam_cuco
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Jул 28, 2020 4:56 pm
Последно активенCOLON Вто Jул 27, 2021 2:25 pm
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum