www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 29, 2022 12:03 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Ribaro 

Присуство

Статистика

Ribaro
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Jун 14, 2020 12:48 pm
Последно активенCOLON Пон Jул 13, 2020 10:08 pm
Вкупно мислењаCOLON 4
[0.00% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[ 2 Мислења / 50.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ТРЕСКА
[ 2 Мислења / 50.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum