www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 13, 2024 9:19 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - rip 

Присуство

Статистика

rip
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Maр 12, 2011 1:20 pm
Последно активенCOLON Саб Ное 26, 2011 2:37 am
Вкупно мислењаCOLON 57
[0.03% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Конци и друг спининг прибор
[16 Мислења /28.07% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КАКВИ КОНЦИ ИМАМЕ ВО МАКЕДОНИЈА ?
[12 Мислења /21.05% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum