www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 19, 2021 2:09 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - dzver 

Присуство

Статистика

dzver
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
Последно активенCOLON Чет Ное 19, 2020 7:56 am
Вкупно мислењаCOLON 831
[0.42% од сите мислења / 0.25 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 296 Мислења / 35.62% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[ 103 Мислења / 12.39% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 38
ИнтересиCOLON riba riba riba
ЛокацијаCOLON skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum