www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет. Дек. 14, 2018 10:14 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - nikola

Присуство

Статистика

nikola
Конструктивен
Отсутен
Регистриран: Вто. Maр. 08, 2011 6:49 pm
Последно видено: Пет. Дек. 07, 2018 8:34 pm
Вкупно мислења: 377
[0.17% од сите мислења / 0.13 мислења на ден]
Нај-активен форум: Мрежари и останати криволовци
[ 104 Мислења / 27.59% од членски мислења ]
Нај-активна тема: РИБОКРАДЦИ на Река БРЕГАЛНИЦА
[ 40 Мислења / 10.61% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

pod golemite kamenja golemite mreni se krijat

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: