www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Сеп 28, 2020 7:26 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - pepicarp01 

Присуство

Статистика

pepicarp01
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Maр 16, 2012 11:59 pm
Последно активенCOLON Пет Ное 29, 2019 12:47 pm
Вкупно мислењаCOLON 487
[0.25% од сите мислења / 0.16 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 242 Мислења / 49.69% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЛИГА 2013
[ 62 Мислења / 12.73% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum