www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 12:20 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - caparius 

Присуство

Статистика

caparius
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maр 15, 2012 10:56 am
Последно активенCOLON Чет Јан 30, 2020 10:58 am
Вкупно мислењаCOLON 716
[0.36% од сите мислења / 0.22 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 318 Мислења / 44.41% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЛИГА 2013
[ 63 Мислења / 8.80% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

И нај лукавите риби гладта ги носи на јадица.

[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum