www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Феб 28, 2021 6:22 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Dragan 

Присуство

Статистика

Dragan
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Maр 12, 2012 9:46 pm
Последно активенCOLON Пон Јан 04, 2021 3:57 pm
Вкупно мислењаCOLON 384
[0.19% од сите мислења / 0.12 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 90 Мислења / 23.44% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON SPIN V.S FLY
[ 21 Мислења / 5.47% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Скопје

Потпис

Laissez faire

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum