www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 29, 2022 12:13 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ilija 

Присуство

Статистика

ilija
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Maр 04, 2011 10:01 pm
Последно активенCOLON Сре Феб 03, 2021 7:17 pm
Вкупно мислењаCOLON 2305
[1.17% од сите мислења / 0.56 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 270 Мислења / 11.71% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Како да направиш ВОБЛЕР - (Home Made)
[ 68 Мислења / 2.95% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

Podobro da si sam, otkolku da ne si so site

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum